Верифікований профіль
15
Років досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
14
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
2 тижні тому
Зі мною гарантія безпечної купівлі

Продаж квартир (13)

  • 36 000 $
    1 129 $/м²

    Миру просп. (Леніна), 10а

    1 кімната
    32 / 16 / 6 м²
    поверх 5 з 5
    1 тиж. тому
    м. Чорноморськ, проспект Миру 1-кімнатна квартира в цегляному будинку — надійний та перевірений варіант Площа: 31,9 м² кімната — 16,3 м² кухня — 5,5 м² 5 поверх із 5 — тиша та спокій (ніяких шумних сусидів зверху) висота стель 2,5 м Ідеально як для життя, так і під оренду Працюють з держ.програмами
    Рієлтор
  • 25 700 $
    643 $/м²

    Новоселів вул., 1

    1 кімната
    40 / 18 / 9 м²
    поверх 2 з 5
    2 тиж. тому
    у продажу 1к.квартитра на зручному другому поверсі за 25700$ без додаткових витрат загальна площа 40кв.м світла простора кімната з балконом, 18кв.м кухня 9кв.м встановлений двоконтурний котел будинок зданий заселений, близькість супермаркету, школи, зупинка транспорту За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном:
    Рієлтор
  • 21 364 $
    1 017 $/м²

    Хантадзе вул., 4

    1 кімната
    21 / 15 / 6 м²
    поверх 4 з 8
    1 тиж. тому
    квартира-студія в будинку на першій лінії від моря. 4/8 пов. будинку (ліфт є) 21м стан - під чистові роботи (електрику вже розведено) Варіант який підходить для інвестицій у прибуткову оренду , або для свого куточка біля моря
    Рієлтор
  • 42 500 $
    1 118 $/м²

    Захисників України вул. (1-го Травня), 42

    1 кімната
    38 / 16 / 12 м²
    поверх 10 з 10
    2016 рік побудови
    1 тиж. тому
    Все як шукаєте, квартира вже з готовим ремонтом 1к.квартира, новий будинок 38м; кімната 16м вмістка кухня 12м Світла, простора та затишна квартира чекає на свого нового господаря Будинок розташовано на зачиненій території нового комплексу «Кольоровий бульвар», де є все необхідне для комфортного проживання Також поруч зупинка транспорту, нова пошта та Таврія через дорогу
    Рієлтор
  • 39 000 $
    721 $/м²

    Радісна вул., 21а

    1 кімната
    54 / 25 / 15 м²
    поверх 2 з 12
    1 тиж. тому
    Однокімнатна квартира вільного планування на зручному 2-му поверсі . Площа 54м2. Стан від забудовників. Опалення кришна котельня. Морський район міста також поруч школа, супермаркети, кофейні, парк
    Рієлтор
  • 59 500 $
    1 000 $/м²

    Хантадзе пров., 8

    1 кімната
    60 / 18 / 18 м²
    поверх 8 з 8
    1 тиж. тому
    Пропоную до купівлі 1к. квартиру, де ще ніхто не проживав — ви будете першими власниками. Сучасний ремонт у світлих тонах Кухня-вітальня + окрема спальня Є балкон 8 поверх, будинок з ліфтом 59,5 м² 59 500 $ Ідеально для життя біля моря або вигідної інвестиції. Будинок розташовано на першій береговій лінії, море та Приморський парк - 3 хвилини пішки. Також поруч, супермаркети, кофейні, спортзал.
    Рієлтор
  • 70 000 $
    833 $/м²

    Хантадзе вул., 3

    2 кімнати
    84 / 30 / 20 м²
    поверх 11 з 17
    3 тиж. тому
    воя квартира з видом на море чекає тебе! У продажу стильна 2-кімнатна квартира на пров. Хантадзе — 84 м² комфорту, простору і світла Вид на море — прокидайся з натхненням Сучасний ремонт, меблі, техніка — заходь і живи без зайвих витрат телефонуйте вже, ключі на руках
    Рієлтор
  • 47 000 $
    683 $/м²

    Парусна вул. (Героїв Сталінграду), 18

    2 кімнати
    69 / 35 / 16 м²
    поверх 11 з 19
    3 тиж. тому
    2кімнатна квартира, загальною площею 68,8м2, 11поверх/19 поверхового будинку. Житлова площа – 35,3 м. кв., кухня – 15,7 м. кв. Квартира з незавершеним ремонтом. Велика та світла кухня та дві спальні. Санвузол поєднаний. Ліфт працює. Розвинена інфраструктура міста: транспорт, школа, дитсадки, міська лікарня, магазини та супермаркети, відділення банку, салони краси.
    Рієлтор
  • 50 000 $
    1 124 $/м²

    Данченка вул., 4

    2 кімнати
    45 / 28 / 6 м²
    поверх 3 з 4
    3 тиж. тому
    пропону до купівлі квартиру біля моря це той самий варіант, якщо є бажання бути до моря ближче (5 хвилин і ви на міському пляжі) коли завжий гарний парк - через дорогу це той варіант, коли можна створити свій пасивний дохід, бо ці квартири дуже добре працюють на оренду також поруч супермаркети, та вся необхідна інфраструктура стан квартири житловий, продаж з меблями та технікою
    Рієлтор
  • 48 000 $
    686 $/м²

    Парусна вул. (Героїв Сталінграду), 1т

    2 кімнати
    70 / 32 / 15 м²
    поверх 6 з 6
    1 міс. тому
    пропоную на купівлю 2к.квартиру - 70кв.м зручне планування є лоджія та балкон стан під чистові роботи, залищилось обрати колір на свій смак зроблено розводку електрики новий газифінкований будинок новий мікрорайон, вся інфраструктура від школи до супермаркету в шаговій доступності 10 хвилин, приморський парк та міський пляж до 15 хвилин телефонуйте, йдемо обирати
    Рієлтор
  • 50 000 $
    769 $/м²

    Олександрійська вул., 18а

    3 кімнати
    65 / 40 / 9 м²
    поверх 1 з 9
    2 міс. тому
    3-кімнатна квартира у затишному районі 65 м² ; цегляний будинок 1/9 поверх — зручно для життя та вигідно для сім’ї. житловий стан Простора кухня 9 м² Металопластикові вікна у спальнях Оновлений санвузол з новою сантехнікою та бойлером Броньовані вхідні двері Засклений балкон (є можливість прибудови) Тихий доглянутий двір, чистий під’їзд Поруч магазини, ринок, супермаркет, школа, дитсадок та автостанція — все необхідне біля
    Рієлтор
  • 80 000 $
    727 $/м²

    Віталія Шума вул. (Карла Маркса), 13а

    4 кімнати
    110 / 63 / 12 м²
    поверх 1 з 9
    2 міс. тому
    Рієлтор
  • 68 000 $
    762 $/м²

    Данченка вул., 3в

    3 кімнати
    89 / 50 / 8 м²
    поверх 1 з 5
    2 міс. тому
    У продажі 3к.квартира, перебудована з прибудовою в дві квартири 1+2, два різні входи (узаконена)., загальна площа 90м Роздільні кімнати, два суміжних сан.вузла. Зроблено ремонт, підігрів підлоги, хороші решітки на вікнах, вбудовані меблі, техніка, кондиціонери - все залишається. Квартира для проживання великої родини поряд, але окремо. Ідеальна під бізнес, море в 3 хвилинах ходьби Відмінна транспортна розв'язка, соціальна інфраструктура. У пішому доступі дитячий садок, школа, ринок, магазини, мінімаркети, Приморський парк та пляж.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом